آل یاسین

حیاط خلوتی مجازی برای دوستان حقیقی

آل یاسین

حیاط خلوتی مجازی برای دوستان حقیقی

آل یاسین

حیاط خلوتی مجازی برای دوستان حقیقی

پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی

بنام خداوند ارحم الراحمین

دوستان خوبم سلام

اولین ورودتان را به حیاط خلوت کوچک و مجازی ام٬ خوش آمد میگم.

راستش هدف من از راه انداختن این حیاط خلوت مجازی و دعوت از دوستان خوب و حقیقی٬در وهله ی اول٬ آشنایی بیشتر خودم با فضای نت و کمی آبدیده شدن برای جنگ سایبری است(هر چند در همین ابتدای کار باید اعتراف کنم که اصلا تخصص و آگاهی بالایی در این زمینه ندارم و همین حیاط خلوت کوچک هم به لطف عزیزی راه اندازی شد!  پیشاپیش قصورات و تقصیرها رو بر حقیر ببخشید.)در واقع میخوام ضمن بالا بردن توانایی ها و آگاهی های اینترنتی خودم٬ یه حیاط خلوت دنج با یه باغچه کوچیک  راه بندازم  تا ضمن پیدا کردن دوستای جدید٬دوستای دوست داشتنی ام رو که دست تقدیر ٬ هر کداممان را ساکن یکی از این بلاد دور و نزدیک کرد٬ حداقل در فضای نت٬بیشتر ببینم و عطر حضورشان را با شامه جان استشمام کنم.

این شد که تصمیم گرفتم به حضور دوستان شرفیاب بشم.واسه همین توی این حیاط٬چند تا بخش تعبیه کردیم تا عزیزان لذت و استفاده لازم رو ببرن  ان شاالله .

پس به امید خدا از این پس توی بخش های متنوع حیاط خلوت خودتون می تونید قدم بزنید:

*مطبخ: که دستور پخت یه غذا یا یه کیک خوشمزه واسه عصرونه  رو ٬براتون میذارم تا در کنار اهل و عیال صفا کنید!

*بی نشان جاودان: این قسمت متعلق به شهید محبوبم٬شهید جاوید الاثر٬ حمید باکری عزیزه. شهیدی که از اعماق جان ٬ دوستش دارم و امیدوارم سرسوزنی شبیه او شوم.

*م.محفوظ: که گاهی براتون قلم میزنم. البته برای شما ارزش خواندن نداره اما برای حقیر٬ارزش نوشتن٬ بلی! بلکه به برکت دوستان٬ یه دفعه هم خوب از آب دربیاد!!!

*خاطره: مممکنه گاهی یه خاطره خوش٬یه ماجرای بامزه یا یه چیزی تو این مایه ها براتون بنویسم.

*دلنوشته شما: با کمال میل و با افتخار تمام٬ از مطالب جالب و دستنوشته های خواندنی شما خوبان استقبال می کنم. بذارین همه فیض ببرن!

*تالار گفتگو: اینجا هم کنار هم جمع میشیم و راجع به یه موضوعی که جدیدا پیش اومده یا یه بحث سیاسی یا حتی یه موضوع آشپزی! و ... هر موضوع اجتماعی دیگه باهم تبادل نظر می کنیم. یه گپ دوستانه!

*خاکریز: اینجا هم که از اسمش پیداست. یه یاد و خاطره از مردان مردیه که محصلان قابلی برای مکتب حسینی (ع) و مدرسه ی روح الله (ره) بودند و حالا روزی خور خوان کریم بی نیازند.

در قسمت های مختلف حیاط خلوت٬ منتظر حضور سراسر مهرتون هستم. بیاین٬ نظر بذارین٬ دلنوشته بنویسید٬یه سر به تالار بزنید و... خلاصه بنده نوازی بفرمایید.                                                          

                                                                                                          میزبان شما: محفوظ سادات!


برگرفته شده از seyedeh.blog.ir